مدیریت دانش کسب و کار
مرور رده

سایر کلیپ ها

برخی از ابعاد درحال رشد اقتصاد کشور

در این ویدئو دکتر سورنا ستاری، برخی از ابعاد نوظهور و درحال رشد اقتصاد کشور را معرفی و تشریح میکند. در صحبت های ایشان، نکات شنیدنی و جدیدی است که ارزش دیدن و شنیدن دارند. این نخستین بار است که یکی از مدیران ارشد کشور در حوزه علم و فناوری،…
ادامه مطلب ...

آینده پول

هنگامی که که روش پرداخت ما برای خرید و فروش چیزها تغییر کند چه اتفاقی میافتد؟ ممکن است دیگر نیازی به بانک یا صرافی نداشته باشیم؟ این ادعایی بنیادی از پول هایی رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم است. ما هنوز به این مرحله نرسیده ایم،
ادامه مطلب ...

توصیه جک ما به جوانان

جک ما، موسس گروه علی بابا، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تجارت الکترونیک چین و در حال حاضر سومین فرد ثروتمند کشور چین است. تا نوامبر سال ۲۰۱۷، سرمایه‌ی شخصی جک ما حدود ۴۷.۸ میلیارد دلار گزارش شده است.
ادامه مطلب ...

جذابیت خرید با تکنولوژی آینه هوشمند

حستان وقتی وارد اتاق پرو می‌شوید چیست؟ یک جای تنگ و کوچک که در آن آینه و چراغی با نور از پیش تعیین شده قراردارد. بدون حق انتخاب در تنظیم نور آن، حتی اگر کافی نباشد لذا خرید لباس اغلب به خاطر پرو کردن تبدیل به چالشی سخت می‌شود.
ادامه مطلب ...

برترین فیلم کوتاه

بیماران سرطانی نیاز به حمایت عاطفی دارند آن ها در جدال با بیماری خود دردهای زیادی را متحمل می شوند و نیاز به همدردی و درک اطرافیان دارند.
ادامه مطلب ...