مدیریت دانش کسب و کار

جذابیت خرید با تکنولوژی آینه هوشمند

جذابیت خرید با تکنولوژی آینه هوشمندReviewed by Salari7 on Jan 18Rating: 5.0

حستان وقتی وارد اتاق پرو می‌شوید چیست؟ یک جای تنگ و کوچک که در آن آینه و چراغی با نور از پیش تعیین شده قراردارد. بدون حق انتخاب در تنظیم نور آن، حتی اگر کافی نباشد لذا خرید لباس اغلب به خاطر پرو کردن تبدیل به چالشی سخت می‌شود.

حالا آینه هوشمند می‌خواهد در رفع این مشکل به ما کمک کند. تکنولوژی این روزها راه‌های شگفت‌انگیزی را به دنیای مد معرفی کرده است و یکی از بهترین و جالب‌ترین راه حل‌ها، پرو هوشمند لباس است. اتاق پروی که تجربه‌ی خرید لباس را لذت بخش می‌کند. اتاق پرو هوشمند فناوری است که به کمک آن امکان نمایش لباسی که انتخاب کرده‌اید بدون اینکه لباس پوشیده شود، فراهم می‌شود. این فناوری مجهز به یک آینه‌ی هوشمند است. این آینه در واقع مانیتور هوشمند است که قادر است لباس را روی تن مشتری نمایش دهد. همچنین گزینه‌هایی روی این آینه ظاهر می‌شوند که توسط آن‌ها می‌توان سایز و رنگ دل‌خواه لباس را انتخاب کرد و با زدن گزینه‌ی پرو، لباسی که انتخاب کرده‌ایم روی تن خودمان از طریق صفحه‌ی روبرو به شکلی کاملا واضح نشان داده خواهد شد.

این فناوری قرار نیست ما را با محدودیتی مواجه کند و درست مثل وقتی که در اتاق پرو، لباس میپوشیم و میچرخیم تا زوایای مختلف لباس را روی تن‌مان ببینیم، با پرو مجازی هم این امکان وجود دارد. به طوری که با چرخش بدن تصویر لباس روی تن هم چرخیده خواهد شد و در نتیجه می‌توان دید ۳۶۰ درجه‌ای از تمام زوایای لباس داشت.

برای تماشای جذابیت این تکنولوژی، شما را به دیدن این کلیپ دعوت میکنیم:

دانلود کلیپ جذابیت خرید

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ