مدیریت دانش کسب و کار

برگزاری پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه های “ایران هلث” و “اینوتکس” برپا می‌شود.

به گزارش ایسنا، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه نیز هشتمین دوره نمایشگاه “اینوتکس” افزایش تعامل بین سرمایه گذاران و استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور با شعار “اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف” با حضور بیش از ۴۰۰ استارت‌آپ، شرکت‌های دانش بنیان و فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر و مشاور برگزار خواهد شد.

در این راستا با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های “ایران هلث” و “اینوتکس” برپا می‌شود. پاویون شرکت‌های دانش بنیان با هدف نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در سال رونق تولید در این دو نمایشگاه برگزار می‌شود. شرکت‌های دانش بنیان برای شرکت در این پاویون می‌توانند با مراجعه به سامانه “غزال” صندوق نوآوری و شکوفایی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

بخش های نمایشگاه اینوتکس

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس (INOTEX) در طول ۷ دوره گذشته خود میزبان بیش از هزار شرکت کننده از ۲۵ کشور مختلف بوده است و اهدافی همچون تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی، سرمایه گذاری مشترک، مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه را دنبال می‌کند. در این راستا تاکنون بیش از ۷۰۰ جلسه مذاکره اختصاصی (B2B) میان شرکت کنندگان در نمایشگاه برگزار شده است.

هشتمین دوره این نمایشگاه (INOTEX 2019) از روز یکشنبه ۱۹ تا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، با تکیه بر تجارب قبلی خود، میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشورها خواهد بود.

کافه سرمایه از جمله بخش‌های نمایشگاه اینوتکس است که طی آن کانونی ایجاد شده تا افراد فناور بتوانند برای کسب و کار خود منابع مالی جذب و بر روی بزرگترین ایده‌ها سرمایه گذاری کنند. در رویداد استیج این نمایشگاه از افراد شناخته شده و تأثیرگذار بین المللی دعوت می‌شود که طی سخنرانی‌هایی رازهای موفقیت شرکت‌های بزرگ و فناور را مورد بررسی قرار دهند. همچنین در رویداد “تناظر یابی” این نمایشگاه نیز شرکت‌های فناور امکان ارائه فناوری‌های خود را خواهند داشت.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ