مدیریت دانش کسب و کار

بیزکست: چالش های استارتاپی

ما در سری از پادکست های بیزکست، به دنیای کسب و کار می‌پردازیم. با ترندهای روز استارتاپ‌ها جلو می‌ریم، از دنیای کار و کارآفرینی خواهیم گفت، با افراد سرشناس و فعال تو حوزه‌ی کسب و کار به گفت و گو می‌شینیم، راه‌ها و تکنیک‌های کاربردی و کمتر شنیده شده رو با شما به اشتراک می‌ذاریم و سعی میکنیم هر مانعی که سر راهتون هست رو برمی‌داریم.بیزکست کشف یک دنیای تازه‌ست. به این دنیای تازه خوش اومدید.

اپیزود دوم: چالش های استارتاپی

ما در اپیزود دوم بیزکست و در ادامه موضوعات مهم استارتاپی، قصد داریم چالش‌هایی که استارتاپ‌ها تو مسیر کارشون باهاش مواجه میشند رو بررسی کنیم. چالش‌های واقعی که دلیل شکست خیلی از استارتاپ‌ها هستند. خیلی‌ها ازشون میگذرند و این چالش‌ها رو تبدیل به فرصت میکنند ولی بعضی‌ها هم تصمیم میگیرند که دیگه ادامه ندند. شما جزو کدوم دسته هستید؟
ما پیشنهاد میکنیم که با این چالش‌ها ‌آشنا بشید تا قوی‌تر از قبل ادامه بدید. همیشه به یاد داشته باشین که ققنوس از خاکستر خودش هم زنده میشه.

همچنین در این اپیزود در خدمت آقای مهندس احسان نوری هستیم و در خصوص چالش های استارتاپها با ایشون صحبت کردیم. آقای مهندس نوری منتور و کوچ در حوزه کسب و کار، هم بنیان گذار شتابدهنده سکو، هم بنیان گذار و مدیر توسعه کسب و کار استارتاپ داستانپ و هم بنیان استارتاپ تله طب هستند.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ